KETUA & PENOLONG KETUA KELAS

This slideshow requires JavaScript.

SENARAI NAMA KETUA DAN PENOLONG KETUA KELAS SESI PETANG 2019

Kelas Nama Pelajar
Peralihan Ketua : GILBERT TANG TUONG LIANG
Penolong : NISTELROOY AMAN ANAK JALIN
1KRK 1 Ketua : ALFONSO FERNANDES JANTING BIN FION DAPHNE
Penolong : IMRAN HAFIZ BIN ABU HASSAN
1KRK 2 Ketua : MUIZZUDDIN BIN ABDULLAH
Penolong : VIERLENNA CYEREEL ANAK CHRISTY
1DLP Ketua : Veronica Michelle
Penolong : Hazzy Hazira Sarry
1A Ketua : Grace Cumang Anak Benson
Penolong : Haraz Wafi Bin Faiz
1B Ketua : Jack Anderson Mering
Penolong : Shillavia Anis Anak Anthoney
1C Ketua : Arthur Anyie Kuling
Penolong : Nur Anisha Alia Binti Mohamad Fathi
1E Ketua : vallerisya anak guma
Penolong : amirul hakim bin gani
1F Ketua : Muhd Azriel See Zou Lian
Penolong : Victoria Arabella Naja ak Kuling
1G Ketua : mohammad helmi bin abdullah
Penolong : audreianna hagit henry
1H Ketua : LYDIA MARCHELLA ANAK MENI
Penolong : DENNIS ANAK DONNY
1J Ketua : Gracey Tundu
Penolong : Bathrise Roza
1L Ketua : MAVIENA TINA ANAK SULANG
Penolong : JACKSON ANGGAU ANAK DENIS
1M Ketua : Helary Laja anak Enting
Penolong : Angelica Thuna anak Mangah
1S Ketua : anthony samat anak robin
Penolong : nur’arni zulaikha binti malik
2KRK 1 Ketua : NATASHA ANAK JEFFERY S’WILL
Penolong : RIENA ANIEYLIA ANAK ANDREW
2KRK 2 Ketua : Khumaira Binti Mazree
Penolong : Leslie Leo
2DLP Ketua : MOHD HAIQAL NURJIHAN BIN MARHADI
Penolong : FIDELLIA ANAK JONAES TOWNSEND
2A Ketua : LIYANA HANIS BINTI JAMIL
Penolong : Amiruddin baki
2B Ketua : Joel Nyambung Anak Deli
Penolong : Esatherlina Saripah Anak Edwin
2C Ketua : Jackson Leo Mering
Penolong : Carmilla Evek Desmond
2E Ketua : AVITNIS MAUWANG ANAK NULI
Penolong : NURKHAIRUNNIS’SA AFRINA BINTI MOHAMAD MARWAN
2F Ketua : Ferdinand Bayang Anak Bully
Penolong : Rachel Jilsy Mensah Anak Jilan
2G Ketua : Darrel Leo Juan Anak Betau
Penolong : Oliviasenia Sibah Anak Victor
2H Ketua : Rebecca Dori Anak Heery
Penolong : Nur Syahirah Jati Binti Abdullah
2J Ketua : Errysha Easter anak Dagang
Penolong : Shima Dataysia anak Lelangan
2L Ketua : PYLER NAGA
Penolong : CHRISTINIE AGIK Anak Nyambang

SENARAI NAMA KETUA DAN PENOLONG KETUA KELAS SESI PAGI 2019

Kelas Jawatan Nama
3KRK1 Ketua Dhia Filzah bt Mazlan
Penolong Nurul Arifah Syamimi
3KRK2 Ketua Jeremiah Dayalan Erudayam
Penolong Andrian Jabul Anak Uchong
3DLP Ketua Harith Hamizan b Abdul Rahim
Penolong Nur Aqilah Zahidah bt Muhd Safwan
3A Ketua Jayniessa Umek Anak James
Penolong Lydia Rachel AnakL ingang
3B Ketua Muhammad Ikhwan b Lokman
Penolong Pretty Amor Ak Ranggi
3C Ketua Emylia NatashaAnak Albert
Penolong Selina Inching Anak Chabul
3E Ketua Batrice Anak Mudah
Penolong Rolland Erang Anak Ajah
3F Ketua Muhammad DzulFaliq B Matamit
Penolong Jacquelyna Vinosz Mazlan bt Abdullah
3G Ketua Frances Empading Anak Mathew
Penolong Georgina Betty Anak Tading
3H Ketua Elizabeth AnakAlbert
Penolong Rosli Jawan Anak Tedong
3J Ketua Mohammad Hanis b Sahari
Penolong Freffca Florenza Rowdye
3L Ketua JecyJesitaAnakSaing
Penolong Mohd Aniq Sebli
3M Ketua Serenitydeo Gadelly Anak Sinsely
Penolong Jacqueline Siah Anak Rawing
3S Ketua Nabylla Syaffya bt Joini
Penolong Alearie Daud Ak Jefry
Kelas Jawatan Nama
4KRK Ketua Allan Tan Yen Chan
Penolong Nurhafika bt Ismail
4S Ketua Amri mirul b. Abdullah
Penolong Tim Amtataz Ak Pasang
4ST1 Ketua Norshila Sunta Anak Ambrose Igoh
Penolong Ariel Sharon Anak Enseriban
4ST2 Ketua Muhammad Abdullah Junaidi
Penolong Kathy Leming Douglas
4ST3 Ketua Clarinda Sharon Jeffery
Penolong Izzat Fatheazam Anak Ovat
4K1 Ketua Shamantha Kisievy Layau Anak Sylvester
Penolong Gerrard Nyandang Anak Umpoh
4K2 Ketua Mac Kim Ruudson Anak Reginald
Penolong Lorenza Jerin Anak Ragai
4K3 Ketua Spancer Lungka Anak Subat
Penolong Nicole Sue Idora Anak Semual
4K4 Ketua Mathaeus Muyan Ak Bakar
Penolong Lorita Florida Anak Minggat
4K5 Ketua Azley Alex Ho b Abd Azri
Penolong Velentina Enthia Anak James
4K6 Ketua Nathaniel Ringgie Anak Tony
Penolong Nurain Aqira bt Abdullah
4MPV1 Ketua Geren Anak Tinga
Penolong Brain Billy Anak Banyoi
4MPV2 Ketua Muhammad Faruqi b Mazree
Penolong Fatini Aresya bt Janudin
Kelas Jawatan Nama
5KRK Ketua Divaldo De Vitto Anak Daniel
Penolong Ratna Raffyna bt Fatlly
5S Ketua Strikleand Linggang Anak Kesing
Penolong Farzana bt Abdul Irham Mudin
5ST1 Ketua Rochester Bagol Ak ANicholas Nyalau
Penolong Putri Nea Kasih bt Faizal
5ST2 Ketua Danny Jamry Wan Ding
Penolong Nurul Shafiqah bt Huzairi
5ST3 Ketua Vanessa Elisa Augustine Nyalu
Penolong Mark Christon Ak Diwis
5K1 Ketua Florance Shena Anak Chabul
Penolong Macquistan Masir Anak Dueng
5K2 Ketua Shabarina Anak Kyun
Penolong Julia Anak Manggau
5K3 Ketua Dominic Imak Anak Yacob
Penolong Nur Hamnah bt Yasin
5K4 Ketua Richie Mansur Anak Gasah
Penolong Jenniffer Esther Anak Jalani
5K5 Ketua Nur Rusdeena Rushdi
Penolong Silla Anak John
5K6 Ketua Norhwell  Amreys Bin Jamhari
Penolong Nelson Nyayang Anak Lingki
5MPV1 Ketua Danny Harden Anak Ngadi
Penolong Muhammad Ashraf b Ashor
5MPV2 Ketua Schenedle Emau Anak Mathew
Penolong Nur Batrisyia bt Mahidin

 

Laman Web rasmi SMK Kidurong, Bintulu

%d bloggers like this: